Kniha návštěv

Datum 22.02.2015

Vložil Jana Vaňková

Titulek Vitamin C

Odpovědět

Ještě jednou moc děkuji za vitamín C a moc ho chválím. Našeho sedmiletého synka dostal z dlouhodobé, asi měsíční rýmy a kašle. On na to dost trpí. Vitamín jsem se snažila rozdělit mezi více členů naší domácnosti, protože máme 4 děti. Dvě starší děti ho odmítaly, no neměla jsem sílu jim ho nutit, tak se "výzkumu" nezúčastnily. Dvěma malým jsem to politicky vysvětlila, tak už neprotestovaly proti povinné lžičce vitamínu. Manžel se nám nejprve smál, ale pak, když viděl, že Vojtíšek už nekašle a nesmrká, začal ho užívat taky.
Já jsem ho taky brala, přes vánoce jsem sice chytla angínu, ale měla mnohem lehčí průběh než minule a předminule, kdy se mi objevila lupénka. Teď jsem měla očividně lepší imunitu, tak angína zůstala snad bez následků (lupénka, bolesti kloubů). A manžel ani mladší děti ji ode mě nechytly.

Tak je vidět, že to, co děláte, má smysl. A co je víc...?

Datum 20.04.2014

Vložil Jaroslav Herman

Titulek "C"

Odpovědět

Vitamin "C" jsem začal užívat od doby, kdy mně byla zjištěna rakovina prostaty. Pravidelné užívání s detoxikací organismu a užíváním vit. B17 došlo k postupnému snižování rizik, zrušení hormonální terapie která mně byla stanovena před plánovaným ozařováním atd.
Rovněž vitamin "C" eliminoval následky dřívějšího častého onemocnění rýmou a nachlazením. Po celou dobu zimního období jsem touto formou nákazy neonemocněl. Též má velký vliv na zvýšení mé imunity jako celku.
Moc děkuji panu Ing. M. Karasovi, který mně tuto variantu léčby doporučil. Ještě jednou díky. Ing. Herman

Datum 01.01.2014

Vložil Zapletalová Jana

Titulek liposomální vitamín C

Odpovědět

Co pravidelně užívám vitamín C -tohoto typu, nejsem nemocná, žádné rýmy, kašel atd. lecitin působí blahodárně také na dobrou náladu. Děti s alergickými reakcemi jsou ve značně lepším stavu. Děkuji vám mnohokrát pane Karas

Datum 18.12.2013

Vložil jp.paulik@gmail.com

Titulek vitamín C

Odpovědět

absolvoval jsem několikero operací cévního systému, po několikáté operaci jsem tepen,jsem používal několik druhů léků,mj.na ředění krve.Když jsem se dostal k vitaminu C,omezoval jsem léky až do nulového stavu a dopřávám si denně "C".Prodloužila se mi vzdálenost ušlých metrů do prvního zastavení.Jsem rád,že jsem se dostal do společnosti člověka,který mi tuto variantu nabídl a touto cestou bych mu rád veřejně poděkoval.Děkuji pane Karasi.Paulik Jiří,Brno

Datum 26.11.2013

Vložil Michal Novotný

Titulek C

Odpovědět

Dříve jsem hodně trpěl na rýmy a nachlazení. Liposomální vitamín C mne z toho dostal. Navíc skvěle chutná. Díky.

Datum 26.11.2013

Vložil Jiří Bauer

Titulek Vitamín C

Odpovědět

Po celou dobu, co užívám vysoké dávky vitamínu C, jsem neměl žádné příznaky virových ani bakteriálních infekcí a cítím se skvěle. Doporučuji!!