Smrtící léky na rakovinu ji zhoršují a rychleji zabíjí pacienty

19.02.2014 09:08

dnaU těch rakovinných léků, které mnoho výrobců léků protlačuje jako vedle chemoterapie jedinou ‚vědeckou‘ metodu boje proti rakovině, bylo zjištěno, že ve skutečnosti rakovinu zhoršují a pacienty zabíjejí rychleji. Tato zjištění přišla po výzkumech, které o rakovinných lécích provádělo Beth Israel Deaconess Medical Center v Bostonu. Ač se prodávají trpícím rakovinou jako nadstandard, tak se tyto léky ukazují, že jsou nejenže neúčinné, nýbrž i vysoce nebezpečné.

Něco, co je známé jako inhibitory angiogeneze je tou primární funkcí stojící za mnohými z široce užívaných rakovinných drog, a to bylo v této studii analyzováno. Výzkumníci prověřovali léky jako imatanib (lék na leukémii, přicházející pod značkou Gleevec) a sunitinib (lék na gastrointestinální nádory – s obchodní značkou Sutent), aby zjistili, že tyto léky mohou sice zpočátku zmenšit velikost nádoru, následně však způsobí, že nádory agresivně ‚metastázují‘. To znamená, že nádory se vrátí zpět mnohem silnější a vyrostou daleko větší, než byly jejich původní rozměry.

Léky na rakovinu vedou k ‚metastázujícím‘ nádorům

V důsledku toho se u pacientů vyvinou život ohrožující nádory, takže častým následkem braní těchto léků je to, pacienty zabijí ještě rychleji.

Když výzkumníci z této studie podali inhibitory angiogeneze myším, tak zpočátku došlo ke 30% poklesu objemu nádoru během 25 dnů. Avšak následně se ztrojnásobily metastáze nádorů do plic. Výzkumníci tato zjištění vydali ve vydání žurnálu Cancer Cell ze 17. ledna, přičemž těmito zjištěními byli šokováni i autoři studie.

„Ať jsme s nádory prováděli jakékoliv manipulace, tak byly nevyhnutelně schopny provést cosi, co zvýšilo počet nádorů, aby se proměnily ve více metastazující, což je tím, co pacienty v posledním dnu nakonec zabilo,“ říká autor studie Dr. Raghu Kalluri.

Přichází účinnější přírodní alternativy bez vedlejších účinků

Je jasné, že tyto léky na rakovinu jsou téměř neúčinné při její léčbě, dokonce zabíjí i pacienty, kteří by jinak možná přežili. Samozřejmě, že existuje řada přirozených proti-rakovinných substancí, o nichž bylo zjištěno, že jsou účinné při redukci velikosti nádorů a co je u nich nejdůležitější, že bojují proti vzniku rakoviny. Snad nejúžasnější proti-rakovinnou substancí je pro vaše zdraví vysoce kvalitní kurkuma. U kurkumy bylo v nedávných studiích zjištěno, že snižuje nádory o zarážejících 81%. A na rozdíl do léků na rakovinu, kurkuma není zatížena smrtícími vedlejšími účinky.

Je tomu právě naopak, na rozdíl od nich kurkuma přináší prospěšné účinky, které mohou snížit riziko onemocnění a pozitivně ovlivňuje více než 560 zdravotních ukazatelů.

Vitamin D je další esenciální proti-rakovinnou živinou. Je udivující, že vitamin D je při boji s rakovinou daleko účinnější než farmaceutické drogy, a je to při tom téměř bezplatně dostupná živina. Místo abyste si platili nadstandardní příplatky za smrtící rakovinné drogy si může výrazně vylepšit hladinu vitaminu D natáhnutím trochy slunečního svitu do těla. Je důležité, nechat si udělat krevní testy, zda máte vitamin D v rozsahu optimální výše. Ten správný test, co byste měli podstoupit je 25(OH)D, též zvaný 25-hydroxyvitamin D. Optimální rozsah hladiny koncentrace 50-70 ng/ml, přičemž bojujete-li s rakovinou nebo se srdečním onemocněním je to 70-100 ng/ml.

Anthony Gucciardi
NaturalSociety
January 19, 2012

Zdroj: https://nwoo.org/view.php?nazevclanku=odhaleno-smrtici-leky-na-rakovinu-ji-zhorsuji-a-rychleji-zabiji-pacienty&cisloclanku=2012010196

Zpět